O NÁS

O NÁS

Splníme vašu víziu, od plánov cez realizáciu až po údržbu a servis.

Firma začala svoje pôsobenie v oblasti stavebníctva v roku 1992 na základe živnostenského oprávnenia pod názvom STAV-EKO.

Pôsobila prevažne v Banskej Bystrici a blízkom okolí. Hlavnou náplňou bola realizácia ciest, komunikácií, parkovísk, spevnených plôch, zemných a výkopových prác a pod. Počas rokov pôsobenia naberala skúsenosti a postupne zvyšovala ročné obraty.

V roku 2022 sa firma pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným a pôsobí na trhu pod názvom ViaStav Banská Bystrica s.r.o.

Hlavnou náplňou je realizácia dopravných stavieb a inžinierskych sietí.

Realizujeme zákazky na celom strednom Slovensku. Disponujeme vedúcimi pracovníkmi s dlhoročnou praxou a počet pracovných kapacít vieme operatívne prispôsobiť na základe objemu zákaziek.

Poskytujeme taktiež výkon stavbyvedúceho pre dopravné stavby.

Kvalifikovaný personál

Naša firma disponuje kvalifikovaným stavebným personálom, ktorý je skúsený a odborne pripravený realizovať aj tie najnáročnejšie stavebné projekty.

Kompletné služby

Poskytuje komplexné služby, ktoré zahŕňajú projektovanie, realizáciu a dohľad stavbyvedúceho, čo nám umožňuje efektívne a kvalitne riadiť a vykonávať stavebné projekty od začiatku až do ich úspešného dokončenia pre našich klientov.

Hodnoty

Nesmierne si cení hodnoty ako dodržiavanie časového plánu, efektívne riadenie rozpočtu a bez kompromisnú kvalitu všetkých stavebných prác.

Záruka a servis

Poskytuje dlhodobú záruku a spoľahlivý servis, aby sme zabezpečili spokojnosť a bezproblémové fungovanie našich dokončených stavebných projektov pre našich klientov.

TERMÍN - ROZPOČET - KVALITA
TERMÍN
ROZPOČET
KVALITA

HISTÓRIA

1992

Vznik firmy STAV-EKO

na základe živnostenského oprávnenia

1992

2000

Rozšírenie oblasti pôsobenia firmy

nákup strojov a mechanizácie

2000

2011

Nový impulz firmy

kompletná výmena personálneho obsadenia stavebných pracovníkov
2011

2022

Založenie spoločnosti ViaStav Banská Bystrica s.r.o.

2022
Scroll to Top